• SZKOLNA GRUPA OBRZĘDOWA
  • NOWA SALA SPORTOWA
  • BOISKO WIELOFUNKCYJNE

IMG 20191017 090758

W dniu 17 października na Hali Sportowej w w Pakosławiu w ramach Igrzysk Dzieci odbył się turniej eliminacyjny w unihokeju chłopców. W zawodach startowało osiem zespołów: SP Chojno, SP Pakosław, SP Dłoń, SP Sobiałkowo, SP Konary, SP Dubin, SP Jutrosin oraz SP Szkaradowo. Nasi uczniowie okazali się niepokonani i zajęli I miejsce,  uzyskując awans do finału powiatowego.

Skład drużyny: H. Tyca, W. Pospiech. K. Plewka, M. Małecki, K. Małecki, G. Małecki, A. Eliasz, J. Kalka, A Biderman, Opiekun: D.Gawrecki

biegi

Miło nam poinformować, że 12 czerwca 2017r. podczas powiatowych zawodów lekkoatletycznych w Rawiczu, Huber Łęcki z klasy 6 zdobył w biegu na 60m II miejsce.

Gratulujemy!

lech4W minioną sobotę (06.05.2107) uczniowie naszej szkoły brali udział w turnieju piłki ulicznej organizowanym przez KKS Lech Poznań „LECH POZNAŃ STREET SOCCER TOUR 2017”, który odbył się na rawickim Rynku. W rywalizacji oprócz SP Szkaradowo wzięły udział: SP nr 5 Rawicz, SP nr 6 Rawicz oraz SP Dubin. Drużyny te awansowały do turnieju zajmując pierwsze cztery miejsca w zawodach o puchar Starosty. (Nasi chłopcy w turnieju o puchar Starosty zajęli III miejsce). Sukcesem zakończyła się także „przygoda” dzieci z piłką uliczną. Reprezentacja w składzie: Szymon Kantorski, Wojciech Pospiech, Hubert Tyca, Wojciech Wrzeszcz, Bartosz Kaźmierczak, Miłosz Kowalski, Filip Plewka oraz Igor Dorsz wywalczyła II miejsce. Turniej wygrała rawicka szóstka, III miejsce zajęła SP nr 5, SP Dubin zakończył zawody na miejscu IV. W nagrodę uczniowie otrzymali voucher na bezpłatne wejście na mecz KOLEJORZA dla całej szkoły.