Wraca nauka zdalna od 31 stycznia do 27 lutego br. – KOMUNIKAT DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

Od poniedziałku uczniowie klas I – IV przychodzą do szkoły wg dotychczasowego planu lekcji (nie ma zmian w dowozach i w funkcjonowaniu świetlicy szkolnej).

Klasy V – VIII pozostają w domu. Wszystkie lekcje będą realizowane on-line wg dotychczasowego planu lekcji. Gdyby zaistniały problemy z korzystaniem z plaformy Teams bardzo serdecznie proszę o kontakt z wychowawcą danej klasy. Proszę się nie denerwować, jeżeli przez pierwsze dni będą jakieś problemy. Wszystkie niedociągnięcia będziemy na bieżąco usuwać. Proszę też o śledzenie na bieżąco wiadomości na e-dzienniku i na stronie internetowej szkoły.

Irmina Gilicka-Zalas - dyrektor szkoły