31 marca 2022 roku w naszej szkole odbył się "Gminny Turniej Gier i Zabaw Sportowych dla klas 1-3". W konkursie udział wzięło łacznie 13 drużyn ze szkół podstawowych z naszej gminy. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: kategoria 1- klasy I, kategoria 2- klasy II, kategoria 3- klasy III. Po krótkiej rozgrzewce, uczestnicy zawodów wzięli udział w 5 różnych konkurencjach. Wszyscy dobrze się bawili, na twarzach dzieci gościł uśmiech. Była to nie tylko możliwość wzięcia udziału w zawodach, ale również możliwość spotkania i nawiązania kontaktu z uczniami z pobliskich szkół. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrody. Bardzo dziękujemy wychowawcom za przygotowanie drużyn i za aktywne włączenie się do zabawy. Do zobaczenia za rok.

WhatsApp Image 2022 03 31 at 14.53.21 2 Copy