19 maja 2022 roku, po raz kolejny, obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły- kpt. Stanisława Ratajczaka. Tym razem obchody wyglądały nieco inaczej. Cała społeczność szkolna spędziła ten dzień w Jeziorach na placu obok świetlicy. Ci, którzy lubią muzykę i taniec, mogli oddać się w swojej pasji tuż obok świetlicy. Wielbiciele słońca i opalania rozłożyli koce i cieszyli się każdym promykiem. W międzyczasie mogli brać udział w różnego typu rozgrywkach i zabawach sportowych. Kiedy uczniowie pod okiem nauczycieli bawili się- panie Ania, Marzena, Agnieszka i Aneta przygotowały ciepły poczęstunek, a pan Rysiu usmażył kiełbaski. Poczęstunek ufundowany został przez Radę Rodziców.. Bardzo ważnym punktem święta było też wystąpienie dwóch pań, które uczą w naszej szkole. Były to pani dyrektor Irmina Gilicka-Zalas oraz pani Marlena Żyto- panie kończą swoją pracę w szkole i wybierają się na emeryturę. W trakcie spotkania wspomniały kilka najciekawszych chwil ze swojej pracy, a następnie poczęstowały dzieci smacznym tortem.
Wszyscy spędzili ten dzień bardzo wesoło, no i oczywiście „słodko”. Wspaniałym dodatkiem była też piękna i słoneczna pogoda.

WhatsApp Image 2022 05 19 at 14.54.39 Copy