We wtorek 7 czerwca uczniowie i pracownicy szkoły pożegnali panią Dyrektor, która po 22 latach pracy w szkole przechodzi na zasłużoną emeryturę. Była to impreza niespodzianka przygotowana przez całą społeczność szkolną. Pracownicy szkoły zaśpiewali 2 piosenki ze słowami dedykowanymi specjalnie pani Dyrektor, a wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali upominki i niespodzianki, wśród których znalazły się między innymi album z obrazkami przedstawiającymi panią Dyrektor, koszyk z roślinami, skrzyneczka z domowymi przetworami, portret pani Dyrektor, leżak plażowy, pluszowy jednorożec, słoiczek z życzeniami . Uczennice klasy 3a zatańczyły „Flamenco”, uczniowie klasy 1b zatańczyli zumbę , klasa 2b zaśpiewała piosenkę, a klasa 2a i klasa 5 przygotowały wspólnie zabawny skecz. W programie artystycznym zaprezentowała się również szkolna grupa obrzędowa „Szakiety”. Cała społeczność szkolna wyraziła swoją wdzięczność za lata spędzone razem z panią Dyrektor, za jej codzienny uśmiech, dobre słowo i wsparcie w podejmowaniu trudnych decyzji. Jesteśmy za wszystko niezmiernie wdzięczni, a jednocześnie życzymy pomyślności i powodzenia w realizacji swoich marzeń.

WhatsApp Image 2022 06 20 at 10.32.13