Jak co roku we wrześniu odbyła się kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Były plakaty, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły.

Dnia 16 września odbyły się wybory. Każdy uczeń oddał swój głos na karcie wyborczej na jednego z kandydatów:

• Sara Szymkowiak
  • Zuzanna Brzuszek

Po zakończonym głosowaniu nastąpiło otwarcie urny i przeliczenie głosów. Spośród 99 oddanych głosów największą ilość uzyskali:

• Sara Szymkowiak 72 głosów
  • Zuzanna Brzuszek 24 głosy
  • Nieważne głosy 3.

W wyniku głosowania wyłonił się skład Samorządu Uczniowskiego:

1. Sara Szymkowiak– Przewodnicząca SU
2. Zuzanna Brzuszek- Zastępca Przewodniczącego SU

Funkcję Skarbnika pełnić będzie – Julia Juskowska, Sekretarza – Wojciech Kaźmierczak.

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała powołana wcześniej Komisja Wyborcza oraz opiekunowie Samorządu Szkolnego.

NOWEJ RADZIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!