Dnia 28.09. uczniowie klasy V, VI oraz VII pojechali na wycieczkę do wrocławskiego ZOO. Celem wyjazdu było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata, zapoznanie z warunkami życia zwierząt mieszkających w ZOO oraz kształtowanie umiejętności kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. Uczniowie podczas wycieczki mieli okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta, ptaki, ryby pochodzące ze wszystkich kontynentów. Przyglądanie się zachowaniu egzotycznych zwierząt budziło wśród nich wiele emocji. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami sprawił, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci. Po wizycie w ZOO cała grupa udała się ma seans filmowy do kina. Pierwsza w tym roku szkolnym wycieczka dostarczyła wielu wrażeń i radości.

311019430 509361167304555 8212368454822322250 n