W dniu 28.10.2022 r. w ramach projektu: „Mam się dobrze czyli jak sobie radzić w zmieniającej się rzeczywistości” pani Małgosia Sypniewska-Abramek z Fundacji Rodziny im. Maksymiliana Duda prowadziła warsztaty dla młodzieży klasy VIII.
Celem zajęć było wzmocnienie poczucia własnej wartości u uczestników i wyznaczenie przez nich własnych celów, do których chcą dążyć (zmian, jakie chcą wprowadzić w swoim życiu). Spotkanie to również czas na refleksję dotyczącą tego, jak wygląda obecne życie uczestników i co można zrobić, aby żyć w zgodzie ze swoimi wartościami. Uczniowie zaangażowali się podczas pokonywania poszczególnych etapów warsztatów. Niewątpliwie zajęcia te przyczyniły się do lepszego funkcjonowania w życiu na co dzień.
                                                                                                                 Bardzo dziękujemy za możliwość udziału w tym projekcie.
                                                                                                                 Dyrektor szkoły, Ósmoklasiści i Nauczyciele

pobrane