Dnia 9 listopada w nagrodę za udział w szkolnej zbórce kasztanów trzy klasy udały się na wycieczkę do Janowa, gdzie odbyła się wyjątkowa lekcja przyrody. Klasa 1, 4a oraz 5 uczestniczyły w spotkaniu z panem myśliwym, który przybliżył uczniom pracę i zadania leśniczego oraz myśliwego, opowiedział o zwierzętach zamieszkujących las i ciekawostkach związanych lasem i jego mieszkańcami.
Po zakończonej leśnej wędrówce dzieci zjadły kiełbaski z ogniska. Następnie z każdej klasy wyróżnieni zostali uczniowie, którzy uzbierali największą ilość kasztanów.
Z klasy 1 był to Kamil Krzyżosiak, z kl. 4a Maria Lorek i Mikołaj Gil z kl. 5.
Serdecznie dziękujemy Panu Mateuszowi Janickiemu za poświęcony czas, przekazaną wiedzę oraz słodkie upominki.
Podziękowania kierujemy również do Szkolnej Rady Rodziców, która ufundowała pyszne kiełbaski i pieczywo.

WhatsApp Image 2022 11 14 at 22.26.34