6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana po korytarzach i klasach można było spotkać dzieci oraz nauczycieli ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja. Podczas spotkania integracyjnego na sali gimnastycznej nasi uczniowie zaśpiewali świąteczne piosenki, zatańczyli mikołajkową zumbę oraz obiecali, że będą grzeczni i postarają się nie sprawiać kłopotów swoim rodzicom i nauczycielom. Po takich deklaracjach Mikołaj wręczył dzieciom przygotowane upominki. Mikołaj najwyraźniej był zadowolony z wizyty w naszej szkole, ponieważ bardzo serdecznie podziękował Radzie Rodziców za przygotowanie kilku worków prezentów, a  wychodząc pożegnał się słowami "Do zobaczenia za rok".

319029251 1524538581362827 6668714456634782966 n