20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. W tym szczególnym dniu dzieci na całym świecie jednoczą się i podejmują wiele wspólnych działań. Nasza szkoła również świętowała Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Cała społeczność szkolna podjęła kilka wspólnych inicjatyw. W ramach tego dnia uczniowie wraz z nauczycielami ubrani byli na niebiesko (w kolorze UNICEF). W klasach przeprowadzone zostały zajęcia na których dzieci otrzymały informacje o prawach dziecka. Na koniec każda grupa biorąca udział w akcji zrobiła sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie w ,,niebieskiej salce”.
                                                                                                                          Dziękuję wszystkim za zaangażowanie.
                                                                                                                          Koordynator- Joanna Kapała

316972312 856557788828228 9116220960158579721 n