W listopadzie 2022 roku chętni uczniowie z klas IV-VIII brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Forget-me-not'" (czyli o pięknej nazwie "Niezapominajka"). Przygotowując się do konkursu, uczestnicy mieli możliwość rozwijania słownictwa, utrwalania struktur gramatycznych, poznania ciekawych opowiadań, tekstów piosenek i znanych sentencji w języku angielskim.
Najwyższe wyniki w konkursie uzyskali:
- uczennica klasy IVA Lena Zaradna
- uczeń klasy VIII Eryk Wojtaszek
Wysokie wyniki uzyskali również: Nikola Francke i Michał Giezek z klasy IV A oraz Patrycja Bilińska, Szymon Stachowiak i Sara Szymkowiak z klasy VIII.
W trakcie apelu podsumowującego I półrocze uczniowie otrzymali dyplomy z wyróżnieniem, dyplomy uznania oraz cenne nagrody, które z pewnością pomogą im rozwijać pasję do języka angielskiego.
Gratulujemy sukcesu!!!

WhatsApp Image 2023 01 26 at 17.38.02 1