Zakończenie I półrocza nauki to czas licznych podsumowań, to również czas prezentacji najlepszych uczniów w szkole.
W bieżącym roku szkolnym 38 uczniów z klas 4-8 uzyskało średnią ocen 4,75 i więcej, najlepsze okazały się dziewczyny:
Wiktoria Kasprzak z klasy VI, która uzyskała średnią ocen 5,92,
Maria Plewka z klasy V uplasowała się na 2. miejscu ze średnią ocen 5,75,
a na trzecim Nikola Francke i Lena Zaradna z klasy IVA, uzyskując średnią ocen 5,73.
Klasy IIB i VA zakończyły I półrocze z najwyższą frekwnecją w szkole, natomiast uczniowie: Zuzanna Łukowiak z klasy I, Otylia Giezek i Nikodem Nowak z klasy IIA, Jakub Maryniak z klasy IVB, Szymon Zyber z klasy VI i Adam Kowalski z klasy VIII mogą poszczycić się 100% frekwencją na wszystkich lekcjach w szkole. Uczniowie ci otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Apel był również okazją do podsumowania różnych konkursów, zawodów sportowych i innych działań, takich jak "Orzeł ortografii", konkurs z języka angielskiego, zawody sportowe w unihokeju czy też konkurs biblioteczny. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe i inne drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców działającą przy naszej szkole. Za to wsparcie serdecznie dziękujemy. Grupa wyróżnionych uczniów stanowi wspaniałą i zdolną ekipę młodych ludzi, są wzorem do naśladowania oraz dumą szkoły.

WhatsApp Image 2023 01 26 at 17.38.04