We wtorek 7 marca uczniowie klas czwartych z opiekunami: p. Urszulą Rewera- Kostka i p. Ireną Trembecką byli na wycieczce we Wrocławiu. Zwiedzili Hydropolis, gdzie dowiedzieli się o historii powstania wody. Widzieli batyskaf, który dotarł do najgłębszego miejsca na Ziemi. Na makiecie Wrocławia odkrywali kolejne zabytki. Nie mogli oderwać oczu od zjawiska, w którym para wodna zamienia się w ogień. Oglądali rekina z ławicą tuńczyków, lasy deszczowe rzeki Amazonki a także duży model Ziemi. Mogli obejrzeć porządną burzę śnieżną, modele statków, pierwszy skafander nurka i wiele innych atrakcji. Uczestniczyli też w warsztatach w czasie, których obserwowali proces krystalizacji i stworzyli swój własny kryształ. Badali okazy różnych skał i minerałów. Po części edukacyjnej uczniowie mogli zabawić się w parkach rozrywki Go Air i Go Jump, gdzie aktywnie i sportowo spędzili czas. Wyjazd dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.

332597758 197928636181771 1814659705470890970 n