27.04 odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej🎤🎧 Uczestnicy zaprezentowali utwory w języku niemieckim i angielskim. Jury oceniało ich starania pod względem przygotowania, poprawności językowej, dostosowania tekstu do wieku i możliwości oraz umiejętności wokalnych. Wykonawcy wystąpili zarówno solo, jak i w duetach. Wyniki prezentują się następująco 🎉:

Klasy I-III- soliści:
1. Marysia Domaniecka- kl. I
2. Zuzanna Domaniecka- kl. III b
3. Ana Tarka – kl. I
Wyróżnienie: Lena Tatarek – kl. III a

Klasy I-III- duety:
1. Kinga Eliasz i Lena Rajkiewicz – kl. II b
2. Zuzanna Sierpowska i Julia Dubicka – kl. I
3. Sandra Sieńska i Zuzanna Gil – kl. III a

Klasy IV-VIII – soliści:
1. Ex Aequo Stefania Pawlak- kl. VII , Patrycja Bilińska – kl. VIII
2. Lena Zaradna – kl. IV a
Wyróżnienia: Patrycja Libudzic – kl. IV a, Adam Musielak- kl. V, Ruben Sobkowiak – kl. IV b

Klasy IV-VIII – duety:
1. Lidia Plewka i Natalia Stellmach – kl. V
2. Anastazja Brzuszek i Nikola Francke – kl. IV a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy👏 !!!
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy ufundowali nagrody: Radzie Rodziców naszej szkoły, Bankowi Spółdzielczemu w Jutrosinie, Urzędowi Miasta i Gminy Jutrosin oraz Przedsiębiorstwu Produkcyjno Handlowo Usługowemu „Matysiak”.
Organizatorkami konkursu były pani Kamila Juskowska i pani Katarzyna Chmielarczyk.

WhatsApp Image 2023 04 27 at 11.32.10 2