Już wkrótce w naszej szkole zostanie zainstalowane źródełko wody pitnej. W maju Szkoła Podstawowa w Szkaradowie wzięła udział w programie Moja Szkoła 1:1 organizowanym przez Fundację Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda. Program polega na tym, że szkoły i przedszkola przedstawiają projekt edukacyjny albo plan zakupu wyposażenia, Fundacja dokłada do realizacji tych planów tyle środków, ile wyłoży sama placówka: czyli dofinansowuje je w 50%. Nasz projekt zakładał zakup i montaż dystrybutora wody pitnej z sieci, z którego będą mogli korzystać wszyscy uczniowie.
30 czerwca została ogłoszona lista tegorocznych zwycięzców kolejnej edycji Programu Moja Szkoła 1:1,

Wśród grona laureatów znalazła się Szkoła Podstawowa w Szkaradowie. Dzięki dodatkowemu wsparciu Rady Rodziców już wkrótce na korytarzu zostanie zainstalowany dystrybutor wody pitnej.
Bardzo dziękujemy Fundacji Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda i Radzie Rodziców działającej w naszej szkole.

BF15 left 1 dystrybutor foto