W naszej szkole, w czasie wakacji zainstalowane zostało źródełko wody pitnej. Stało się to możliwe dzięki udziałowi w Programie Fundacji Rodziny Duda im Maksymiliana Duda „Moja Szkoła 1:1” oraz wsparciu finansowemu Rady Rodziców. Montaż dystrybutora wody pitnej z sieci zaspokaja podstawowe potrzeby dzieci i młodzieży w upalne dni i nie tylko. Źródełko jest wygodne w użytkowaniu i ma nieograniczony dostęp do wody. Warto dodać, że montaż tego urządzenia przyczynia się również do kształtowania pożądanych nawyków żywieniowych i postawy proekologicznej wśród dzieci i młodzieży. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej. Bardzo dziękujemy Fundacji Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda i Radzie Rodziców działającej w naszej szkole.

382242886 661585542606174 3728219081125294314 n