W piątek 24 listopada uczniowie klasy 2 oraz 3a i 3b wzięli udział w Turnieju Odpadowym zorganizowanym przez Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego. Uczniowie przygotowali pokaz mody odpadowej, brali udział w konkurencjach zwinnościowych jak np. toczenie papierowej piłki rolką od ręcznika papierowego na czas , rzucanie do celu śmieciami, zgniatanie butelek plastikowych na czas lub zbijanie kręgli, którymi były butelki plastikowe. Musieli się również wykazać wiedzą na temat segregacji śmieci, ponieważ ostatnią konkurencją był quiz, w którym kapitan drużyny wybierał pytanie, a wszyscy członkowie drużyny musieli udzielić odpowiedzi. Rywalizacja była zacięta, ale liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, której nie brakowało. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki przygotowane przez panie z KZGRL, którym serdecznie dziękujemy za przyjazd do naszej szkoły i zorganizowanie turnieju.

405632384 216268888160602 1882355202107017853 n