Na początku grudnia odbył się w naszej szkole Konkurs pod hasłem "Rodzinna Ozdoba Bożonarodzeniowa".
Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej. W konkursie udział wzięło 67 uczniów ze swoimi rodzinami.
Jury nie miało łatwej pracy. Wszystkie ozdoby były przepiękne. Ostatecznie wyniki konkursu były następujące:
1 miejsce - Aleksandra, Jakub Eliasz
2 miejsce - Zofia Tyl
3 miejsce - Mateusz, Łukasz Furmankiewicz
Wyróżnienia otrzymali: Maria Dyba, Jakub Sierpowski, Maria Lorek.
Nagrody specjalne przyznane przez panią dyrektor otrzymali: Oskar Kaczmarek, Tomasz Pospiech, Igor i Wiktoria Kasprzak oraz Przemek Sobkowiak.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zwycięzca gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów.
Wszystkie prace konkursowe zostały zaprezentowane i sprzedane na Gminnym Jarmarku Świątecznym w Jutrosinie.