Zakończenie I półrocza nauki to czas licznych podsumowań, to również czas prezentacji najlepszych uczniów w szkole.

W bieżącym roku szkolnym 35 uczniów z klas 4-8 uzyskało średnią ocen 4,75 i więcej, najlepsi okazali się:

Lena Zaradna z klasy VA, uzyskała średnią ocen 5,83

Mateusz Furmankiewicz z klasy IV, uzyskał średnią ocen 5,82

Wiktoria Kasprzak z klasy VII, która uzyskała średnią ocen 5,71.

Klasy IIIA, IIIB i IV zakończyły I półrocze z najwyższą frekwencją w szkole, natomiast uczniowie: Iga Szymkowiak z klasy I, Zuzanna Sierpowska z klasy II, Kinga Konopniak, Otylia Giezek i Nikodem Nowak z klasy IIIA, Tymoteusz Lebica z klasy IIIB, Maria Lorek z klasy VA, Jakub Maryniak z klasy VB, Maurycy Kalka z klasy VI oraz Szymon Zyber z klasy VII mogą poszczycić się 100% frekwencją na wszystkich lekcjach w szkole. Uczniowie ci otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Apel był również okazją do podsumowania różnych konkursów. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Grupa wyróżnionych uczniów stanowi wspaniałą i zdolną ekipę młodych ludzi, są wzorem do naśladowania oraz dumą szkoły.

418864163 219235427926597 3471766319741646474 n