• WWW.SZKARADOWO.EDU.PL
  • SZKOLNA GRUPA OBRZĘDOWA
  • NOWA SALA SPORTOWA
  • BOISKO WIELOFUNKCYJNE

Dnia 11.03.2024r. na sali sportowej w Szkaradowie rozegrany został finał powiatu rawickiego w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły: SP Sierakowo, SP nr. 3 z Rawicza, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr. 2 z Rawicza oraz SP Szkaradowo. Turniej był niezwykle wyrównany. Do ostatniego meczu nie było wiadomo kto zajmie miejsca na podium. Ostatecznie w zawodach zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr. 3, II miejsce zajęły dziewczyny z Sierakowa a na miejscu III rywalizację zakończyły uczennice Szkoły Podstawowej ze Szkaradowo.

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały z rąk pani Dyrektor Elżbiety Jagodzińskiej pamiątkowe dyplomy i medale.

Naszą Szkołę reprezentowały: Kinga Krakowiak, Oliwia Antkowiak, Amelia Wybierała, Zofia Juskowska, Urszula Bartkowiak, Beata Przewoźna, Magdalena Wybierała oraz Lilianna Kowalińska.

e9e9b561 6b91 4c11 a8b2 288bb9583f8c