Blisko 40 zawodników reprezentowało Naszą Szkołę podczas XXIV edycji turnieju o „Puchar Tymbarku”. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych U-8, U-10 oraz U-12. Turnieje eliminacyjne rozgrywane były na boisku „Orlik” w Sarnowie. Podczas rywalizacji nie brakowało pięknych bramek, efektowych dryblingów oraz parad bramkarski. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali wysokie umiejętności piłkarskie , a także 100% zaangażowania na boisku.

Największy sukcesu udało się wywalczyć naszej drużynie kategorii U-12, która po emocjonującym konkursie rzutów karnych pokonała Szkołę Podstawową w Sierakowie i awansowała do finału wojewódzkiego turnieju, który odbędzie się 15.05.2024r. we Wrześni. Cała społeczność szkolna będzie trzymała kciuki za piłkarzy. Być może uda się spełnić marzenia i zagrać w finale turnieju na Stadionie Narodowym w Warszawie.

771cb995 fb91 48dc b10a a5385eedbd5a