Ze względu na pandemię COVID-19 zakończenie roku szkolnego odbędzie się inaczej niż zwykle.

W dniu 26 czerwca uczniowie przychodzą do szkoły na wyznaczoną godzinę (nie będzie dowozu!), z zachowaniem wymaganych środków ostrożności (maseczka, zachowanie bezpiecznego odstępu, zakaz gromadzenia się). Świadectwa będzie rozdawał wychowawca na podwórku szkolnym „Szkolna Oaza”. W razie niepogody wręczenie świadectw odbędzie się w holu szkoły. Osoby, które obawiają się kontaktu z innymi mogą odebrać świadectwo w czasie wakacji w sekretariacie szkoły, codziennie w godz. 8:00-12:00.

Harmonogram odbioru świadectw:

• 8:00 – klasa VII (wychowawca p. Mirosław Barteczka)
  • 8:15 – klasa VIb (wychowawca p. Urszula Rewera-Kostka)
  • 8:30 – klasa VIa (wychowawca p. Dawid Gawrecki)
  • 8:45 – klasa V (wychowawca p. Iwona Eliasz)
  • 9:00 – klasa IV (wychowawca p. Paweł Jaworski)
  • 9:10 – klasa III (wychowawca p. Izabela Goździk)
  • 9:30 – klasa IIb (wychowawca p. Martyna Barteczka)
  • 9:45 – klasa IIa (wychowawca p. Maria Adamiak)
  • 10:00 – klasa Ib (wychowawca p. Magdalena Świerzewska)
  • 10:15 – klasa Ia (wychowawca p. Renata Leśniak)
  • 10:30 – klasa VIII  uroczyste pożegnanie absolwentów w sali sportowej (zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez wychowawczynię p. Marlenę Żyto).

Uwaga!!! W dniu 26 czerwca oraz w czasie wakacji można również zabrać wszystkie pozostawione w szafkach korytarzowych rzeczy.