KOMUNIKAT DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 4 – 8 W ZWIĄZKU Z NAUKĄ ZDALNĄ OD DNIA 26.10. 2020r.

Szanowni Państwo!

W związku z wprowadzeniem nauki zdalnej dla uczniów klas 4 -8 od dnia 26.10.b.r. zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o:

1. Zapoznanie się z procedurami nauczania zdalnego w naszej szkole. Zostały one spisane w dokumencie SZKOLNE PROCEDURY NAUCZANIA ZDALNEGO W PRZYPADKU ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W FORMIE STACJONARNEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. STANISŁAWA RATAJCZAKA W SZKARADOWIE W KLASACH IV-VIII od dnia 26 października 2020r. Wszelkie pytania proszę kierować do wychowawcy klasy lub do dyrekcji szkoły.

2. W przypadku jakichkolwiek trudności z dostępem Państwa dzieci do sprzętu komputerowego lub z dostępem do Internetu w warunkach domowych w czasie trwania zajęć on-line proszę o kontakt z wychowawcą klasy. Wspólnymi siłami spróbujemy zaradzić zaistniałym trudnościom (istnieje np. możliwość wypożyczenia ze szkoły laptopów).

3. Proszę zapoznać się z „Nowymi zasadami bezpieczeństwa w całym kraju”. Wspólnie musimy uwrażliwiać nasze dzieci na bezpieczeństwo w tym wyjątkowo trudnym obecnie czasie pandemii.