Jury nie miało łatwego zadania. Wszystkie prace były wyjątkowe i piękne. Twórcy bardzo mocno zaangażowali się w ich wykonanie. Ze względu na dużą liczbę prac, konkurs przeprowadzono w czterech kategoriach wiekowych. W skład jury weszły następujące osoby: pani dyrektor Irmina Gilicka-Zalas, pani Katarzyna Frąckowiak, pani Iwona Eliasz, pani Hanna Pawlak, pani Magdalena Świerzewska, pani Renata Leśniak, pani Kamila Juskowska, pan Dawid Gawrecki oraz przedstawicielki Rady Rodziców – przewodnicząca pani Małgorzata Krzyżosiak, zastępca- pani Hanna Pospiech.

Pani doktor? Panie doktorze? – czyli statystyka daje podium Kobietom. | Jak  nie utknąć w kanałach przepisów

Po burzliwej naradzie online, wyniki przedstawiają się następująco:
Konkurs Plastyczny:
2 miejsce- Kinga Krakowiak
3 miejsce- Szymon Minnicki
wyróżnienie- Magdalena Wybierała, Kamil Barteczka

W konkursie recytatorskim jury postanowiło nagrodzić 1 miejscem wszystkich uczestników.
Tak więc 1 miejsce zajmują:
Antoni Gotter- klasa I a
Sandra Sieńska- klasa I a
Lena Zaradna- klasa II a
Aleksander Zaradny- klasa III a
Kinga Krakowiak- klasa IV

Na zwycięzców czekają dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a na pozostałych uczestników konkursu nagrody pocieszenia. O terminie i sposobie odbioru nagród uczestnicy zostaną poinformowani. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. Zwycięzcą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorki:
                                                                                                                                         Aleksandra Zaradna