Kartka świąteczna bombka - WOW party

„KARTKA ŚWIĄTECZNA”-  konkurs indywidualny, skierowany jest do uczniów naszej szkoły. Proponujemy Wam stworzenie projektu graficznego kartki świątecznej z okazji Bożego Narodzenia. Wybrana zostanie jedna zwycięska praca, która będzie przeznaczona do wydruku graficznego i zostanie rozesłana jako kartka świąteczna z życzeniami ułożonymi przez Panią Dyrektor do wszystkich naszych Przyjaciół i Współpracowników, a także bliskich nam osób oraz instytucji. Autor projektu zwycięskiej kartki zostanie nagrodzony przez Panią Dyrektor. Wasze prace zamieszczajcie w komentarzach na stronie FB naszej szkoły. Termin nadsyłania projektów to 8 grudnia. Po tej dacie komisja wybierze najlepszą kartkę i poprosi autora o dostarczenie jej do szkoły w celu przygotowania pracy do wydruku.