Choinka Grafika - choinka świąteczna, choinka dekoracje stockowe wektory i  ilustracje | Depositphotos

Wychodząc naprzeciw nowym sytuacjom proponujemy odnaleźć stare tradycje i zwyczaje. Zbliżający się czas Świąt Bożego Narodzenia to dla wielu z nas wspomnienia radości i wzruszeń z choinki i prezentów. Chcemy w tym roku wspólnie z Wami przygotować na zewnątrz w naszej „Oazie Szkolnej” choinkę z OZDOBAMI, PREZENTAMI I ŻYCZENIAMI. Wiemy, że ogranicza Was tylko wyobraźnia a doświadczenia poprzednich lat utwierdzają nas w przekonaniu, że wspólne działania mają niesamowitą moc. Przygotujcie Wasze ozdoby do zawieszenia na choinkę lub postawienia obok i przynoście do szkoły w godzinach od 8.00 do 15.00. Czekamy na Wasze prace do dnia 18 grudnia. Ze względów sanitarnych prace zostawiajcie w holu szkoły, koniecznie podpisane!  My udekorujemy choinkę i jej otoczenie Waszymi pracami tuż przed Wigilią. Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy wspaniałe miejsce, które przyciągnie wiele osób na świąteczny spacer i pamiątkowe zdjęcie.