Mimo, że znajdujemy się w trudnej sytuacji udało się również w tym roku zebrać dary dla dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zbiórce. Dziękujemy za skarpetki, ręczniki, kubeczki, środki czystości, zabawki, kolorowanki, książeczki, materiały papiernicze i piśmiennicze, ubranka, buty. Wszystko, co przynieśliście zostało przewiezione do Łaszczyna. Dzieci bardzo się ucieszyły. Wasze wielkie serca już po raz kolejny okazały się pełne miłości.
                                                                                                                                                      Klub Wolontariatu "Pomocna Dłoń"