Tuż po powrocie do szkoły, klasa IIb wraz z wychowawczynią M. Świerzewską rozpoczęła kontynuację projektu Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki.? To już drugi, zimowy moduł, który wyjaśni nam dlaczego obecnie tak rzadko pada śnieg ❄, co to jest efekt cieplarniany i jaki mamy wpływ na te zjawiska. Jeszcze podczas nauki zdalnej , uczniowie klasy II b przeczytali lekturę"Zaczarowana zagroda" państwa Centkiewiczów i uzupełnili lekturniki? Przez dwa tygodnie gromadziliśmy materiały o pingwinach i o Antarktydzie. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc!! ☺ Zgromadziliśmy dużo ciekawych książek oraz plakatów. Wykonaliśmy pingwiny, misie polarne oraz zaczarowaną zagrodę. Nasze klasowe drzewo zgubiło jesienne liście, pokrywając się płatkami śniegu ❄❄❄. Przed nami jeszcze kilka ciekawych lekcji z zimowego modułu "Mała chmurka w krainie śniegu".??

4 Copy