Zapraszamy do rajdu krajoznawczego organizowanego przez PTTK Rawicz w sobotę 22.09.2018r. do Pakosławia. Wyjazd ze Szkaradowa sprzed starej remizy ok. 8.15. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do zabrania pisemnej zgody rodziców, kasku i kamizelki odblaskowej - do odebrania w piątek po południu lub w sobotę ok. 8.00 u p. Mirka Barteczki - w przypadku nie posiadania swoich akcesoriów. W programie rajdu: rowerowe zwiedzanie atrakcji gminy Pakosław, gry i konkurencje sprawnościowe z nagrodami. Wpisowe na rajd 5 zł (znaczek i poczęstunek), ewentualnie 2 zł za wypożyczenie sprzętu u p. Mirka.

Zaprasza opiekun kółka turystycznego Katarzyna Frąckowiak – proszę się do mnie zgłaszać do piątku w szkole.

Mile widziani dorośli do opieki i towarzystwa :-)

pakoslaw rower